עובדים מספרים

ארז אלימלך - מנהל צוות הזמנות

פרוייקט שהייתי שותף בו ואני גאה בו במיוחד במהלך שנותיי בספרייה:
למרות שבמשך הרבה זמן התפקיד שלי היה לעשות סדר באוספים ובמדפים (פרויקט בדיקת מצאי), יש משהו בתפקיד הנוכחי – איסוף עותקי חובה, שמעורר ניצוץ של גאווה. בשיחות עם מחברים אנחנו מבטיחים חיי נצח לספר שיימסר לספרייה, ויש בזה משהו בסיסי, שמתכתב עם המטרות של הקמת המוסד הזה.

מה אני הכי אוהב בספרייה?
את הקולגות לעבודה. אולי זה בגלל שמקום העבודה נמצא בירושלים, אולי זה סינדרום ירושלים, אבל יש כאן איכות וגיוון אנושי מרשימים.

דניאל ליפסון - ספרן יעץ והדרכה

אחד הדברים שאני אוהב בעבודתי היא מגוון המשימות. אמנם העבודה הרשמית והעיקרית היא טיפול ומענה לשאלות יעץ, אבל כנציגים של אגף שרותי קהל, אנחנו מעורבים בכל מיני שירותים, החלטות, בדיקות ופרויקטים.

מה אני הכי אוהב בספרייה?

שאלה קשה. ההשתייכות למפעל גדול וחשוב והעשייה הספרייתית המובילה היא בהחלט מקור לגאווה. כששואלים אותי היכן אני עובד? אני נהנה לענות "בספרייה הלאומית של ישראל".

רעות פלוס ועופרית אסף- עורכות ומזינות תוכן

​המעבר לאתר החדש של הספרייה הוא פרויקט שאנחנו גאות להיות חלק בו. זהו פרויקט מתמשך וארוך טווח ששותפים בו עובדים רבים, זהו צעד נוסף בתהליך התחדשות הספרייה המאפשר את חשיפת אוצרות הספרייה המיוחדים לקהל רחב יותר, וזהו פרוייקט מעורר גאווה והשראה. 

אורלי אילני- צוות חינוך

אני אוהבת לעבוד בצוות החינוך הספרייה, לראות איך כל אחד תורם מיכולותיו וכישוריו למען מטרה משותפת. התוצאה של שיתוף הפעולה ושילוב הכוחות בצוות החינוך היא הבאת אוצרות הספרייה לכיתות בארץ ובעולם, טיפוח למידת חקר, סקרנות ועניין. וזו בהחלט סיבה לגאווה.

מה אני הכי אוהבת בספרייה? את האנשים.