מה בספרייה > עבר, הווה, עתיד > הווה > בעלי תפקידים ומנהלי יחידות

בעלי תפקידים ומנהלי יחידות

הנהלה

אורן וינברג

אורן וינברג

המנהל הכללי

074-733-6100​

Oren.Weinberg@nli.org.il

פרופ' אלחנן ריינר

פרופ' אלחנן ריינר

המנהל האקדמי

052-2387861​

Elhanan.Reiner@nli.org.il

מיכל מואב

מיכל מואב

ע' למנהל הכללי

074-733-6100

Michal.Moav@nli.org.il

     אסא ברעם
ראש אגף מנהל, תפעול ולוגיסטיקה
074-733-6150
Assa.Baram@nli.org.il
אורלי סימון

אורלי סימון

ראש אגף שירותי קהל

074-733-6432

Orly.Simon@nli.org.il

יניב לוי-כורם

יניב לוי-כורם

ראש אגף תהליכי ספרייה

074-733-6230 

Yaniv.Levi@nli.org.il

אלון שטרסמן

הדר מילר

ראש אגף מערכות מידע וטכנולוגיה

074-733-6333

Hadar.Miller@nli.org.il

חדוה קנופף

חדוה קנופף

מנהלת כספים

074-733-6120

Chedva.Knopf@nli.org.il

לילך שדה

לילך שדה

מנהלת משאבי אנוש

074-733-6193

Lilach.Sade@nli.org.il

פנינה דניאלי

פנינה דניאלי

מבקרת פנים

074-733-6104

Pnina.Danieli@nli.org.il

אביעד סטולמן

אביעד סטולמן

ראש אגף אוספים

074-733-6281

Aviad.Stollman@nli.org.il

חנוך מרמרי
ראש אגף חינוך ותרבות
074-733-6195
Hanoch.Marmari@nli.org.il
ירון דויטשר ירון דויטשר
ראש אגף הנגשה דיגיטלית
074-733-6341

Yaron.Deutscher@nli.org.il